LESNÍ   BARY

 

Obloha něvěstila nic dobrého, přesto se nás u Kovárny sjelo osm nadšených bajkerů : Miki, Luďa, Robert, Leoš, Patrik, Jana a dvě Evy. Původní záměr byl dojet na Paprsek. Když jsme projížděli na bajcích Borovníkem, začalo pršet. V Lipové Lázních jsme se uchýlili pod košaté lípy a vyčkávali, až ten liják ustane. Po chvíli jsme přejeli přes cestu naproti, zasedli pod slunečník u místního občerstvení a zahřáli se dobrou horkou kávou a smíchem. Pozorujeme ty provazy deště spouštějící se svižně k zemi a zvažujeme varianty, kam dál pokračovat. Konečně je příhodná chvilka a vyrážíme dál. A je to tu zase. Chi chi.

Promáčení na nitku vstupujeme na Kovárnu v Horní Lipové, pan majitel roztápí v krbu, my se sušíme a pochutnáváme si na výtečném obědě. Panuje bujaré veselí, nikoho nenapadá vrátit se. Pokračujeme po domluvě na Lesní Bar. Robert, Miki a Leoš pokračují v tom lijáku k Hornímu Baru. Nezmaři. My si dáváme něco na zahřátí. Smích. Je zde útulno za každého počasí. Když se kluci vrátili, vyždímali ponožky, přiťukli si s námi a potom jsme už svištěli do jesenické Kovárny. A věřili byste, že se nám cestou sluníčko smálo do zad?

Není v dnešní době už tak důležité počasí, zykejme si, co nás rozzáří je dobrá nálada a skvělá parta lidiček, které ani lijáček nezastaví.

Eva F.

 

první déšť

první déšť

druhý déšť

druhý déšť

Halušky

Halušky

uzená žebra

uzená žebra

kuřecí salát

kuřecí salát

Horní Bar

Horní Bar

Horní Bar

Horní Bar

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one