CYKLOVYJÍŽĎKA  PŘES  VIDLY DO LUDVÍKOVA

V neděli 18.4. jsme se sjeli u Kovárny „natěšeni" na cyklovýlet : Danča, Iva, Evča, Janča, Miki, Peťa a Luďa. Vyjeli jsme zadní cestou přes Bukovice, Adolfovice a v Bělé jsme zamířili do lesa, kde nás čekalo stoupání lesní cestou na Vidly.
Jak jsme se s holkama cestou bavily, tak si dovedete představit, že hovor ustával a všechny jsme se koncentrovaly, abychom ten kopec udýchaly. Ale fyzičku máme všichni a už tu byly Vidly a s nimi i svačinka pro všechny v podobě energetických tyčinek od Péti.
    Naše skupinka se při sjezdu poněkud roztrhala, ale jako správná parta na sebe všichni čekáme, a tak do Ludvíkova jsme dorazili společně. Nelze opomenout, že náš otužilý Luďa v krátkém dresu i kraťasech. A to už není žádný mladíček.
    Restaurace U Jiřího se těší velké oblibě u cyklistů, kteří zde byli v převaze. Zdejší kuchyně je opravdu vynikající. Posilněni jsme pokračovali přes Vrbno do Drakova.
    U chaty Sněženka jsme zahlédli venku na lavičkách skupinku občerstvujících se výletníků - cyklistů. Neodolali jsme pokušení  v podobě zlatavého moku ani my. Ale už jsme se dlouho nezdržovali a krásnou cestou lesem jeli na Revíz. Zaujala mě pozoruhodná věžovitá stavba v lese, jejíž účel není prý zcela jasný. Podrobněji si ji snad prohlédnu na některém z příštích výletů.
    Dolů z Revízu sjížděl každý tak rychle, jak mu to vyhovovalo 
( prozradím, že Miki předjel dvě auta). V Jeseníku nás někteří sice opustili, ale ostatní jsme se podělili se svými cyklistickými dojmy s našimi kamarády a kamarádkami na základně jesenických cyklistů - na Kovárně. Zkrátka cyklovýlet neměl jedinou chybu.
Text: Eva. F
Foto: Miki, Keny
001.jpg
002.jpg
003.jpg
004.jpg
005.jpg
006.jpg
007.jpg
008.jpg
009.jpg
010.jpg
011.jpg
012.jpg
013.jpg
014.jpg
015.jpg
016.jpg
017.jpg
018.jpg
019.jpg
020.jpg
021.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one